Våre dyktige ansatte

Vi er en gjeng med hyggelige ansatte, som står klar til å hjelpe deg!

Jens Morten Johannesen

Daglig leder

Tlf: +47 33 43 03 52
Mob: +47 911 19 399
Mail: morten@vpi.no

Anders Skjeggerød

Produksjon og teknisk

Tlf: +47 33 43 03 53
Mob: +47 906 54 903
Mail: anders@vpi.no

Tor Lasse Nilsen

Markedssjef

Tlf: +47 33 43 03 56
Mob: +47 970 81 380
Mail: lasse@vpi.no

John Erik Langaas

K.A.M

Tlf: +47 33 43 03 62
Mob: +47 906 03 010
Mail: john.erik@vpi.no

Hilde Kongstein

Salg/Ordre

Tlf: +47 33 43 03 63
Mob: +47 924 71 678
Mail: hilde@vpi.no

Michal Urban

K.A.M

Tlf: +47 33 43 03 67
Mob: +47 936 05 911
Mail: michal@vpi.no

Tullemor Nilsson

Markedsassistent

Tlf: +47 33 43 03 50
Mail: tullemor@vpi.no

Bjørn Helseth

Prosjektleder pumpestasjoner

Tlf: +47 33 43 03 55
Mob: +47 952 04 107
Mail: bjorn@vpi.no

Nina Larsen

Økonomi

Tlf: +47 33 43 03 58
Mob: +47 452 74 352
Mail: nina@vpi.no

Per Tufte

Pumpestasjoner

Tlf: +47 33 43 03 59
Mob: +47 905 51 778
Mail: per@vpi.no

Kjell Arthur Johannesen

Produksjonansvarlig/IT

Tlf:+47 33 43 03 68
Mob:+47 932 11 810
Mail: kjell.arthur@vpi.no

Torbjørn Johannesen

Innkjøpssjef

Tlf: +47 33 43 03 64
Mob: +47 901 18 309
Mail: torbjorn@vpi.no

Ingvill Engelstad Hegbom

Økonomi

Mobil: 459 64 919
Mail: ingvill@vpi.no

Sergej Stefanovich

Teknisk tegner

Tlf: +47 33 43 03 66
Mail: sergej@vpi.no

Marie Schmedling

Prosjektingeniør

Tel:+47 33 43 03 57
Mob:+47 92405480
Mail: marie@vpi.no

Harry Gran

Logistikkansvarlig

Tlf: +47 920 82 475
Mail: harry@vpi.no

Finn Arne Aadne

Prosjektingeniør

Tel:+47 33 43 03 61
Mob:+47 915 44 984
Mail: finn.arne@vpi.no

Odd Eivind Johnannesen

Tel:+47 33 43 03 60
Mob:+47 970 07 470
Mail: odd.eivind@vpi.no

Sven Vikøren

Service/reklamasjoner

Tel:+47 33 43 03 51
Mob:+47 953 39 724
Mail: sven@vpi.no

Ta gjerne kontakt med oss nå, enten ved å ringe direkte til av våre medarbeidere eller til vårt hovednummer (+47) 33 43 03 50, send faks til (+47) 33 43 03 54, eller klikk knappen til høyre for vårt kontaktskjema.

Åpningstider

Adminstrasjon:
Man – Fre: 08.00 -16:00

Produksjon:
Man – Tors: 07.00 – 15:30
Fre: 07.00 -13.00

Kontakt oss

Ring på tlf 33 43 03 50 eller send e-post: ordre@vpi.no

Last ned produktkatalog

Produktkatalog_2015_forside